СК "Арсенал Страхование" - Повідомлення про порушення
  UA  
 • UA
 • RU
 • EN
 • Зателефонуйте мені
  Відправити


  Повідомлення про порушення  СК «Арсенал Страхування» дуже серйозно сприймає будь-яку подію, яка завдає шкоди її репутації як надійної фінансової установи та завжди сумлінно дотримується законодавчо-нормативних вимог у сфері запобігання легалізації кримінальних доходів/фінансування тероризму.

  Якщо вам відомо або ви стали свідками порушень законодавства з питань запобігання легалізації кримінальних доходів/фінансування тероризму або внутрішніх процедур компанії у цій сфері, ви маєте змогу проінформувати про такі факти з безкорисливих міркувань із зазначенням суттєвих деталей, використовуючи цю сторінку. Отримані факти будуть проаналізовані працівниками підрозділу фінансового моніторингу з урахуванням принципів конфіденційності.

  Збереження конфіденційності вашої особистості, а також інформації, що міститься у вашому повідомленні, є винятково важливим для нас. Щоб полегшити обробку вашого повідомлення, рекомендуємо вам при відправці вказати своє ім'я. У разі, якщо ви хочете зберегти анонімність, не відправляйте жодної особистої інформації, наприклад, свого імені або інформвції про ваші відносини з особою, про яку повідомляєте. Не відправляйте жодної інформації, яка дозволить зробити висновки щодо вашої особи. Будьте обережні, коли надсилаєте повідомлення з мережі компанії. Зокрема, використання інтранет-з'єднання може поставити під загрозу вашу анонімність.

  Повідомлення, що не стосуються питань порушення законодавства у сфері запобігання відмивання коштів/фінансуванню тероризму, також не будуть розглядатися

  Звертаємо увагу, що всі поля повідомлення, окрім «П.І.Б» та «Email», обов'язкові для заповнення. У разі наявності порожніх полів або беззмістовної інформації, повідомлення не буде оброблено.  П.І.Б.
  Email
  Фінансова операція/операції стосуються
  Дата або період проведення фінансових операцій
  Валюта та сума фінансової операції
  Інформація щодо учасників фінансових операцій
  Фактичних вигодоодержувачів
  Зміст фінансових операцій
  Наявні ознаки відмивання коштів або фінансування тероризму
  Опис обставин (засобів) за яких були виявлені фінансові операції
  Інформація щодо третіх осіб, у тому числі поза межами Компанії, які могли бути залученими до проведення зазначених операцій